Čištění kanalizace, Aquabest

Monitorování kanalizace

Zajistíme čištění kanalizace, čištění odpadu a instalatérské práce Kontaktujte nás, instalatéři, instalatérské práce, kanalizace a čištění odpadu

Revize kanalizace

Pro monitorování kanalizace používáme kamery, které je možno zavést dovnitř potrubí. Kamerami kanalizaci zevnitř důkladně prověříme. Monitorováním kanalizace zjišťujeme poruchy kanalizačního potrubí a případné ucpávky kanalizace. Vyhotovíme Vám revizní zprávu a ihned můžeme zjištěné havarijní stavy kanalizace odstranit.

Monitorování a revize kanalizace

Provádíme revize kanalizace všech druhů i revize domácího odpadu. Revize provádíme kamerovými systémy, speciální malé kamerové systémy se vejdou i do  malých profilů  odpadů dřezů či umyvadel v rodinných doemch a bytech. Pro monitorování kanalizace jsme vybaveni kvalitními kamerovými systémy.

Pravidelné revize kanalizace

Doporučujeme pravidelně zajistit revize kanalizace aby jste předešli havarijním stavům. V praxi se setkáváme s opakovanými případy havárie kanalizace, z důvodu intenzivního zdroje znečištění kanalizační sítě, nebo, když kanalizace kapacitně nestačí odpadní vody odvést.

Pokud se kanalizace opakovaně ucpe, provádějte pravidelně monitorování kanalizace (revize kanalizace). Předejdete tak haváriím a ucpávky můžete odstranit ještě před havárií.

Havarijní servis kanalizace - nonstop

Praha, Středočeský kraj

Pro čištění kanalizace a údržbové práce volejte nonstop:

tel: 774 855 722

Kamerové systémy pro monitorování kanalizace

Kamerové systémy mají posuvnou kameru pro revizi potrubí do průměru 250mm a pojízdnou kameru s rotační hlavou pro revizi potrubí do průměru 1200mm. Kamerové systémy umožní vyměřování spádu potrubí, velikostí trhlin a přesahu hrdel.

Moderní monitorovací systémy zapisují ujetou vzdálenost a popisují zjištěné závady v kanalizaci přímo při provádění revize. Revizi kanalizačního potrubí provádějí naši specialisté instalatéři.

Do kanalizace zavedeme monitorovací sondu s kamerou a zahájíme monitorování. Sonda se protahuje pohyblivým kabelem po kanalizačním potrubí a kamerou snímáme vnitřek potrubí. Snímky se zobrazují na obrazovce monitoru, nebo se ukládají na CD.

Na konec monitorovacího kabelu se nasazují monitorovací hlavice různého typu podle průměru sledovaného kanalizačního potrubí.

Sejmuté snímky kanalizace Vám můžeme přiložit k závěrečné revizní zprávě o stavu kanalizace.