Čištění kanalizace, Aquabest

Čištění kanalizace

Zajistíme čištění kanalizace, čištění odpadu a instalatérské práce Kontaktujte nás, instalatéři, instalatérské práce, kanalizace a čištění odpadu

Kanalizace

Jsme instalatéři a zajistíme čištění kanalizace a instalatérské práce. Čištění odpadu a čištění kanalizace zajišťujeme profesionálně a rychle přijedeme v případě havárie. Čištění kanalizace a čištění odpadu provádíme tzv. motorovou pružinou. Motorová pružina je skvělý výkonný prostředek pro čištění kanalizace.

Čištění kanalizace v Praze a okolí

Naše firma nabízí čištění kanalizace a domovních odpadů všeho druhu. Zajišťujeme čištění domovní kanalizace a domovních odpadů, rozsáhlejších kanalizačních sítí a čištění kanalizačních stok.

Havarijní servis kanalizace - nonstop

Praha, Středočeský kraj

Pro čištění kanalizace a údržbové práce volejte nonstop:

tel: 774 855 722

Metody čištění kanalizace

Pro čištění kanalizace se použije buďto mechanická, nebo tlaková metoda:

  • mechanické čištění kanalizace používá naše firma pro čištění domovních odpadů, metoda se provádí motorovým perem a to tam, kde nelze použít tlakové čištění vodou,
  • tlakové čištění kanalizace natlakovaným paprskem vody je vysoce efektivní, my ji používáme u odpadních stoupaček nebo ležaté kanalizace většího průměru

Pro mechanické čištění je zde k dispozici motorová pružina. Svépomocí můžete použít i ruční pružinu. Pružina snadno vniká do kanalizačního potrubí a rotací dochází k čištění. Pružina je ukončená výměnným čistícím hrotem, je potřeba zvolit ten správný podle ucpávky. Mechanické usazeniny se rotací oškrabávají nebo odvrtávají. Mechanické čištění kanalizace je vhodné k čištění převážně bodových ucpávek.

Odplavování odstraněného materiálu se provede vodou. Metoda mechanického čištění je vhodná k čištění domovních stoupaček, kde odplavení probíhá samovolně. Na ležaté rozvody je použití mechanického čištění kanalizace omezené.

Pro čištění kanalizace používáme kombinovaný vůz, který umožňuje použít jak mechanické čištění, tak čištění tlakovou vodou.

Havárie kanalizace

Při havárii kanalizace volejte náš havarijní servis - nonstop dispečink, přijedeme do jedné hodiny po Praze. Čištění kanalizace u havárií provádíme stejně jako u běžného čištění.

Preventivní čištění kanalizace

U kanalizací, které se pravidelně ucpávají doporučujeme pravidelně provádět preventivní čištění kterým by se havarijním stavům předešlo. Preventivní čištění kanalizace můžete provádět u splaškové kanalizace, i u dešťové kanalizace.